Włochy - pielgrzymka

WŁOCHY

14-21.09.2019

Padwa-Asyż-Rzym- Montecassino-San Giovani Rotondo-San Angelo- Manopello-Loreto-Rimini

1 dzień (sobota) /14.09.2019/
Wyjazd z Polski ok. 19,00 (przejazd nocny )przez terytorium Słowacji lub Czech, Austrii do Padwy .

2 dzień (niedziela) /15.09.2019/
Przyjazd do Padwy. Zwiedzanie Bazyliki Św. Antoniego, Plac Prato. Przejazd do Montecatini. Zakwaterowanie obiadokolacja i nocleg.

3 dzień (poniedziałek) /16.09.2019/
Śniadanie, przejazd do Asyżu – zwiedzanie: Bazylika Matki Bożej Anielskiej, Bazyliki Św. Klary i Św. Franciszka, spacer przez centrum historyczne. Przejazd do Rzymu . Przejazd do centrum Rzymu – zwiedzanie „Wiecznego miasta”: Bazylika Św. Jana na Lateranie, Santa Maria Maggiore, Bazylika Św. Pawła za Murami, Św. Schody . Przejazd do hotelu na obiadokolacje i nocleg.

4 dzień (wtorek) /17.09.2019/
Śniadanie. . Przejazd do centrum Rzymu – dalsze zwiedzanie „Wiecznego miasta”: Koloseum, Łuk Konstantyna, Piramida, Kościół Santa Maria in Cosmedin – „Usta Prawdy”, Kwirynał, Fontanna di Trevi, Plac Hiszpański –schody. Powrót do hotelu na obiadokolacje i nocleg.

5 dzień (środa) /18.09.2019/
Śniadanie. Przejazd na Watykan: Plac i Bazylika Św Piotra. W trakcie zwiedzania udział w Modlitwie „Anioł Pański” na Placu Św. Piotra (zależne od obecności Papieża) czas wolny na zakup pamiątek. Zwiedzanie Rzymu: Kapitol, Fora Cesarskie, Plac Wenecki, Panteon, Piazza Navona. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

6 dzień (czwartek) /19.09.2019/
Śniadanie. Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na Monte Cassino, zwiedzanie Opactwa Św. Benedykta oraz cmentarza Żołnierzy Polskich. Przejazd do San Giovani Rotondo- zwiedzanie sanktuarium O. Pio. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

7 dzień (piątek) /20.09.2019/
Śniadanie. Przejazd na Monte San Angelo- zwiedzenie Sanktuarium i Groty Michała Archanioła. Przejazd do Manoppello- zwiedzanie Sanktuarium Świętego Oblicza. Następnie przejazd do Loreto, zwiedzanie: Bazylika Domku Matki Bożej, cmentarz Żołnierzy Polskich. Przejazd do Rimini- największego kurortu nad Adriatykiem. Zakwaterowanie w hotelu , obiadokolacja, nocleg,

8 dzień (sobota) /21.09.2019
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu.Przejazd przez Włochy, Austrię, Czechy lub Słowację.
Przyjazd do Polski. Przyjazd w godzinach wieczornych.


Cena – od 1750 zł

 

Cena zawiera :

- Transport autokarem,

- Opiekę przewodnika,

- Nocleg i wyżywienie ( 7x śniadania i 7x obiadokolacje),

- Ubezpieczenie KL i NNW

- składka TFG

Dodatkowo płatne bilety wstępów + komunikacja miejska ok. 50 euro


 UWAGA:

Podany program jest programem ramowym i może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od biura turystycznego (np. pogodowych). Ostateczną kolejność zwiedzanych obiektów na wyjazdach grupowych ustala pilot/przewodnik.

 

KAŻDY UCZESTNIK WYJAZDU MUSI POSIADAĆ WAŻNY DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT